Stron - 25 Podkategorii - 476 Gości online - 3 Kategorii - 18 Oczekuje - 5 PageRank -

Dodaj do naszego katalogu swój wpis

Chcesz poprawić wizerunek i rozpoznawalność własnej firmy w internecie?. Przygotuj ciekawą prezentacje w formie opisu i dodaj ją do naszego katalogu.

Wynajmem Luksusowych Apartamentów

Ocena: 2.8/10 (73 głosów)

Wynajmem Luksusowych Apartamentów

Żyjąc na przysłowiowych walizkach, stale zmieniając miejsce pobytu do niedawna byliśmy skazani na noclegi w hotelach. Niedawno na rynku pojawiała się alternatywa. Rozwija się branża siostrzana do hotelowej ale zapewniająca większy komfort pobytu. Coraz powszechniejsze jest wynajmowanie apartamentów i mieszkań w różnych punktach miasta, w typowym, miejskim budownictwie. Dla bardziej zamożnej klienteli są to apartamenty w nowoczesnych rezydencjach. Poza lokalem mieszkalnym, klient dostaje również dostęp do siłowni, sauny, basenu i innych udogodnień zarezerwowanych dla stałych lub czasowych mieszkańców rezydencji. Takie rozwiązanie to większy komfort pobytu, większe poczucie prywatności a przede wszystkim, warunki zbliżone do domowych. W Krakowie ofertę taką posiada firma Luxury Apartaments. Firma na terenie miasta posiada apartamenty w kilku popularnych rezydencjach. Każdy apartament można wynająć na określony czas od jednej doby do nawet kilkunastu dni lub tygodni. W zależności od wielkości, apartamenty są cztero lub sześcioosobowe. Jest to zatem dobre rozwiązanie w przypadku podróżowania w większej grupie, czy to ze współpracownikami, znajomymi lub rodziną. W każdym apartamencie jest dobrze wyposażona kuchnia, zarówno w sprzęt AGD jak również zestawy garnków, sztućcy, talerzy i szklanek. W przypadku zapotrzebowania na sprzęt dodatkowy np. łóżeczko dla dziecka, można je zamówić telefonicznie u zarządcy lokalu. Sprzęt zostanie wstawiony do apartamentu przed przyjazdem klienta. Krakowska firma posiada apartamenty na wynajem w trzech nowo odnowionych rezydencjach, w atrakcyjnych punktach miasta : na ulicy Krupniczej 7, Biskupiej 4 oraz Radziwiłłowskiej 33a. Z każdej z tych lokalizacji można komunikacją miejską dostać się bez trudu w każde miejsce. W zasięgu spaceru są liczne muzea, zabytki czy też, restauracje, puby, kawiarnie. Doba w apartamencie rozpoczyna się od godziny 15stej w dniu przybycia, kończy się zaś o godzinie jedenastej rano w dniu wyjazdu. Nie opuszczenie apartamentu bez uprzedzenia do tej godziny skutkuje automatycznym naliczeniem opłat za kolejną dobę. Takie podejście do tematu spowodowane jest tym, że zarządca lokalu musi sprawdzić go i przygotować przed przybyciem kolejnych klientów. Każde opóźnienie może tu oznaczać, że apartament może nie być gotowy na czas.

  • Tytuł wpisu: Wynajmem Luksusowych Apartamentów
  • Adres witryny: luxuryapartments.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dom i Mieszkanie

Dom i Mieszkanie »

Kliknięć - 96 Data dodania - 31.07.2022 Wyświetleń - 5292 CTR - 1.81%

Pragniesz by twój dom był wygodniejszy, bezpieczniejszy, zapewniał ci poczucie większego komfortu a przy tym był w pełni ekonomiczny? Warto zatem, żebyś zapoznał się ze stroną www. zordan. pl. Tu znajdziesz wszystko, co jest niezbędne w domu, co powinno się w nim znaleź...